| XatomisX a întrebat:

Stiti vreun site in care sa gasesc trotineta pentru adulti cu motor? si sa nu fie electrica sa fie cu motor dinacelea scooter pe benzina merci mult

5 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Nu se fabrica decat trotinete cu motor electric

| XatomisX explică (pentru a1doru):

Si atunci un site ceva cu trotinete cu motor electric imi poti da te rog?

| a1doru a răspuns (pentru XatomisX):

Vezi asta; metropotam.ro/La-zi/Pe-ce-dam-banii-trotinete-art8020042722/

| XatomisX explică (pentru a1doru):

Stii ce am facut pana la urma mi-am luat un motor de 80cmc si il pun pe bicicleta si gata laughing prinde 60 km/h

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Da dc nu iti iei direct un scooter? Merge condus de la 16 ani thinking