| shakl11 a întrebat:

Sunt bune "Boxele auto sistem " adica se aud bine?

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Da, sunt cea mai bună alegere, dar mai contează și marca, prețul, puterea etc.

| andrei1993a a răspuns:

Depinde de boxe, eu mi-am cumparat un tun de bass second hand si m-a costat 100 de euro, mai mult de jumate de portbagaj ocupa laughing dar scoate foarte bine, si boxele originale ale masinii (un BMW E36). am vrut sa-mi cumpar un tun de bass nou, si costa 400 lei doar tunul, si era jumate fata de asta care il am eu. daca vrei sa-ti cumperi cauta pe la baieti.

| Priceputeanu a răspuns:

Da.

| blackangel50 a răspuns:

Da se aud bine.