| sergiu2525 a întrebat:

Sunt foarte pasionat de motociclete, insa nu stiu foarte multe. dupa ce fac un liceu(conteaza la care intru?) trebuie sa fac o facultate pentru a avea ceva cu functie, nu stiu, orice din lumea moto in care se castiga bine.la ce joc va referiti si ce trebuie sa urmez pentru asta?

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Stai calm, numai in clasele 11 si 12 de gandesti si razgandesti de mii de ori...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce vrei sa te ocupi de service motociclete de raliuri, sunt multe activitati cu motociclete, mai ai pana atunci, termina liceul si pe urma te orientezi poate intre timp ai sa vrei altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motrcross si o scoala trebuie sa urmezi