| Anomim2025 a întrebat:

Sunt persoane aici cărora nu sunt fani piele la tapițeria auto?

Răspuns Câştigător
| Kogaion a răspuns:

Cu siguranta multora nu prea le place pielea, pentru ca iarna ingheti pe ea, iar vara te lipesti de ea. Dar si ea are avantajele ei, de exemplu daca ai o masina mai noua, poti avea scaune cu ventilatie.

1 răspuns:
| BlueDark a răspuns:

Eu am 2 masini: un Mercedes E Class 2012 si o Dacia Logan 2015.Foarte bune ambele masini!
Da' iti zic o chestie...N-ai vrea sa mergi in vacanta vara la 40 de grade intr-un Mercedes.Tortura curata! Pielea aia se lipeste de tine...Iar tu, fiind si transpirat, lasi numai apa pe tapiterie laughing
E adevarat ca am aer conditionat, dar cu tot de el, intr-un traseu de 500 km spre mare, te ia naiba.
Dacia e o masina foarte ok... Minusul este ca se aseaza usor firmiturile si scamele de tapiseria textila.Trebuie sa o cureti frecvent, ca se face ca in cocina laughing
Deci Dacia pentru vacante si Mercedes pentru oras, sa moara vecinul de ciuda laughing