| TtsCtl a întrebat:

Știe careva vreun poligon auto in Galați? Adică care sa fie deschis.

Răspuns Câştigător
| sorinake a răspuns:

Singurul care a mai ramas deschis dar care este proprietate privata este cel de langa Barbosi. Cand iesi de pe dn spre barbosi este pe stanga poligonul.
Au rampe unde poti exersa pornirea din rampa, locuri de parcare unde poti exersa parcarea laterala, gararea...

Cel de la gradina publica mai era, jos. Dar din ce informatii am este intr-o stare deplorabila si nu mai poate fi folosit.