| Kata7 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi un poligon auto in zona Braila-Galati? Sau daca nu e poligon, sa fie macar un loc unde poti sa conduci masina si sa nu te vada nimeni, o parcare mai ascunsa sau un loc parasit...

3 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

In Galati ai poligonul de langa gradina publica, daca iti oferi putin timp sa mergi pe jos sa vezi pe unde se intra o sa vezi ca e chiar usor

| Kata7 explică (pentru Xdreaper21):

Mulțumesc, dar nu sunt din Galați, îmi poți spune mai exact unde se află si pe unde pot întra te rog?

| Xdreaper21 a răspuns (pentru Kata7):

De la gara mergi pe strada maramuresului, in capatul strazii faci dreapta, si tii strada alexandru davila(practic dupa ce faci dreapta mergi in fata, te obliga sa faci stanga si dupa cand se bifurca drumul faci iar stanga)
Daca inca e deschis asta e drumu