| gamers15 a întrebat:

Știe cineva ce fel de anvelope sunt recomandate sa pun pe un BMW 640d 2012 xdrive? Am auzit ca sunt foarte sensibile și dacă nu sunt anvelopele potrivite se poate strica cutia de transfer.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bridgestone cele mai scumpe dupa indicatiile civ desigur

| gamers15 explică (pentru mgtow):

In CIV scrie pe fata sa pun de la 17 pana la 19 și pe spate doar de 20, E prima data când aud ca trebuie pus dimensiuni diferite pe fata și pe spate

| mgtow a răspuns (pentru gamers15):

Daca vrei mergi la bmw si le zici de ex da.mi marimea de 18" dai 50 lei si iti face uj document original. Apoi la rar ti le trece in civ. De fel bmw are roti late pe spate putin mai groase decat alea din fata

| sierra1 a răspuns:

" anvelope sunt recomandate sa pun pe un BMW 640d"

DOAR alea din civ!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anvelope de cauciuc, de vara momentan, de dimensiuni cat scrie in CIV.