| alexgerchev a întrebat:

Un CD Player pentru un Opel meriva 2004 pana in 300 de lei si sa fie cat de cat bun?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu as face un efort si as comanda una din asta: https://www.aliexpress.com/......44726.html
Din Polonia iti vine in 10 zile si scapi de alte taxe.
In bugetul de 300 de lei, vezi daca se potriveste un CD70 NAVI sau CD30 mp3 din dezmembrari; alea sunt bune, dar nu au nici mufa AUX, nici USB. Si fii atent ca trebuie imperecheat cu masina (ecranul info).
Navigatia aia chinezeasca e plug&play, o montezi si merge direct.

| alexgerchev explică (pentru NoTurbinaNoGood):

E naspa ca de pe aliexpress trebuie sa platesc inainte si dureaza mai mlt de 2 luni sa imi ajunga crying

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru alexgerchev):

Poate aveam tastatura setata pe chineza, dar nu cred.
Am scris ca DIN POLONIA VINE IN 10 ZILE SI NU AI DE PLATIT ALTE TAXE.
Coletele de 3 lei vin din china cu avionul, dar astea mai scumpe au depozit in UE si vin prin curierat cam intr-o saptamana.