| anonim_4396 a întrebat:

Un golf 4 pe motorina porneste greu iarna ?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Porneste greu dupa vreo 5 ani de uz, orice masina pe motorina da probleme la pornire iarna deoarece nu rezista o viata intreaga fara probleme cu rezistenta. Alea pe benzina sunt cele mai bune masini sa folosesti in Romania in orice anotimp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu are probleme nu

| BoGhDaN a răspuns:

Porneste foarte bine. Masina de asta am si euwinking

| Veninul a răspuns:

Motorina la putere bagamias iarna lasi contactu mai lung si porneste si la -30 grade uitatehttps://www.youtube.com/watch?v=4-J02ODJzjc

| LuccY19 a răspuns:

Pe motorina trebuie sa ai iarna o baterie buna ( scumpa) si sa o ti de preferabil in garaj... si te tine mult si bine, daca ai quattro nu ai probleme