| GPA a întrebat:

Un prieten făcuse o diagnoză la un Mercedes C Class și am depistat următoarea eroare : http://imgur.com/a/uyI9xzZ

Cum ar putea elimina eroarea?

2 răspunsuri:
| AdiZNoni a răspuns:

Eroarea spune că are o problemă la motorașul ștergătoarelor. Dacă era Dacie recomandam orice service de prin târgul de la Autovit (București). Dar având în vedere că vorbim de un Mercedes C Class, cum a avut bani să-l cumpere ar trebuie să aibă bani să-l repare la reprezentanță. big grin

| GPA explică (pentru AdiZNoni):

Nu toți ne permitem întotdeauna să le aducem la service, iar individul caută o soluție mai puțin costisitoare.