| ocrucianu a întrebat:

Unde gasesc un service auto deschis in Bucuresti pentru schimbat far Renault Megane? In fata blocului e mai mult decat greu de facut, intrucat trebuie scoasa roata. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alexgt01 a răspuns:

Http://www.autocobalcescu.ro/oferte/Renault/service
Aici gasesti trei centre renault auto cobalcescu... Tias sugera pe cei de pe splaiul unirii sunt mai seriosi... Spun din cunostinte ca decate ori neau busit masina de familie am fost cu taicamiu cu meganu de minim 13 ori

| ocrucianu explică (pentru alexgt01):

Si stii ca maine, 31 decembrie, e deschis?

5 răspunsuri:
| ginoeugen23 a răspuns:

Nu trebuie sa scoti roatahappy trebuie sa dai bara jos....pentru ca are 2 suruburi sub far

| alexgt01 a răspuns:

Da desigur este zii lucratoare

| alexgt01 a răspuns:

O funda?; S