| Matei_Flor_1988 a întrebat:

Am un renault megane 2 din 2006 automat pe benzina cu gpl. Dimineata cand vreau s-o pornesc, motorul parca se ineaca.Nu-mi apare nimic in bord..am fost l un service auto si mi-au spus ca ar fi bujiile.Desi le-am schimbat, la prima pornire masina face la fel.Stiti cumva de la ce ar putea fi? Multumesc!

1 răspuns:
| cezcez a răspuns:

Scurteaza bujiile sau schimba-le direct....varianta cu scurtatu e Mai ieftina...dar cel Mai ok schimba-le