| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasim un service sa ne modificam masinile in Galati? Mentionez ca multe persoane cauta asa ceva in Galati, avem service-uri care se ocupa cu tuning? respectiv montat, demontat evacuari sport si cap-coada, sudura pentru orice problema care implica modificare, reparat turbine etc

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pentru cine este interesat sa afle raspunsul, raspund pe privat, am aflat singur happy

Răspuns utilizator avertizat
| chironescu a răspuns:

Am si eu un raspuns, banuiesc ca e acelasi cu al tau: http://www.universal-aurora.ro/rom/tuning.htm