| liviunm a întrebat:

Unde sa găsește bobina de aprindere la skoda fabia 1? Multumesc frumos.

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dai jos scaunele de pe fata, demontezi mocheta, apoi cauti un surub secret, care tine cutia sa nu cada cand treci peste denivelari.
Apoi dai jos cutia, si dupa volanta, gasesti o harta + 3 canoane pe care trebuie sa le parcurgi, pentru a gasi minunata bobina de inductie de la parnaia asta de skoda depasita, cu care ai inundat categoria.
Spor la treaba!
Iti recomand sa montezi si magneti pe conductele de benzina, o sa fie forta pe urma.

| liviunm explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Ce traba are la schimbator ce vb aiurea e frumos asa nu te mai baga in seama daca nu stii

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru liviunm):

Nu are cu schimbatorul.
Nu esti atent!