| mitica_6163 a întrebat:

Unde sa-mi montez detectorul de radar pentru cel mai bun semnal? Are cineva Cobra xrs9430? M-am grabit sa cumpar si nu cred ca am facut cea mai buna alegere. Cum se comporta?

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Eu am un Cobra xrs9530 de 2 ani si nu am platit nici o amenda de atunci. Sunt foarte multumit de el. E fixat la mijlocul parbrizului, la o innaltime suficienta ca raza de actiune sa fie deasupra banchetelor. Oricum primeste semnal si prin diverse obstacole.

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Unde vrei, are detectie 360 grade. Cei mai multi il pun pe bord, la mijloc, unii il indreapta putin spre dreapta, am un prieten care-l tine in torpedou (nu mai are capacul de la torpedou) si functioneaza foarte bine.

| hândel a răspuns:

Are tata si-l tinea langa GPS pe parbriz. Culmea este ca a fost amendat de 2x cu antiradarul la bord si, niciodata in lipsa lui. Deci, e cam degeaba antiradarul sau poate acel 1/1000000 defect a ajuns la tata laughing

| gortu a răspuns:

Eu l-am montat sub roata m-am lasat la mana mea

| littlesunshine a răspuns:

In partea de jos a parbrizului, la mijloc.