| XSecretLov3X a întrebat:

Va rog frumy dati-mi si mie niste status pentru fete...gen : nu ai stiut sa o pretuiesti asta e, e a altuia. sau ceva de genu, adica sa faca pe cineva sa'si dea seama ca a tinut la el, Dau funda pentru cele mai multe si mai ales frumoase, mersi mult:*:*:* le astept:*

Răspuns Câştigător
| xxx1 a răspuns:

De ce iubim in taina si plingem in tacere? de ce iubirea doare dar totusi e placere? de ce iubim pe cei ce inima ranesc? iubim asa de tare dar ei nu ne iubesc...
Cine te iubeste... te cauta, Cine te vrea... iti spune, Cui ii este dor de tine.iti scrie, Cine nu.NU.e simplu!
Vor exista mereu oameni care te vor rani, asa ca trebuie sa-ti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine ai incredere si a doua oara.
Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat.Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplat
STIREA ZILEI: mi-e dor de tine; CURS VALUTAR: nu te-as schimba pentru nimic in lume; METEo: cand sunt cu tine temperatura creste; SPORT:as vrea sa-ti pasez un sarut; VREI?
Cand Iti Va Fi Dor De Mine Aminteste`ti Un Singur Lucru : M`ai Lasat Sa Plec!
daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza
Cel mai dureros lucru pina la moment este ca persoana careia ii acorzi o cea mai mare parte din atentia ta, la care tii atit de mult si esti in stare sa faci orice, ea te dezamageste ranindu-ti sentimentele si dupa aia iti pare rau pentru tot!
Don't cry because it's over. Smile because it happened.

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Felicitari pentru post! Este strict legat de auto/moto, asta numai daca nu vrei sa inscriptionezi status. pe sasiu in loc de serie laughing

| TVD13 a răspuns:

Crezi ca ma faci geloasa? nu fraiere nu ma intereseaza...Inainte de a comenta ceva uitate la nasoala ta...big grinlaughing

| Pufuletee29 a răspuns:

Dacă pentru un moment ai crezut că o vei distruge. uite-o după puţin timp; zâmbeşte şi e dulcee smug

But even if I fall in love again with someone new,it could never be the way I loved you.

Nu m-ai pierdut atunci, dar m-ai pierdut acum. oh go on

Iar el mereu va spune : tu m`ai inselat. Iar eu voi raspunde, tu m`ai provocat!

"♥ Sentimente uitate! Doar amintiri lasate.Destine schimbate.Ciudat intersectate.Ai putea regreta vreodata ca ai inceput sa inveti sa iubesti,cu ea, candva, demult? straight face sad.♥"

you're perfect, yes it's true. but without ME. you're only You. sad

I'ai promis ca nu o vei lasa!winking.Ca vei fi mereu cu ea!;;].Iar acum ea plange si sufera.rolling eyes.Si tu stai cu a tarfa!smug

Mai vrei ceva de la mine?!raised eyebrows.N'ai sanse altu' vine! Si hai du-te du-te cu bine.Lasa'ma ca n'am chef de tine!

Every day without you...is like the world without the sun

Sper ca iti plac happy