| FrancezuRN a întrebat:

Vă salut, am și eu o mică ne-lămurire, sunt in franța, in octombrie vreau sa plec, in Romania, sa-mi iau permisul, am auzit, că nu aș putea sa-mi cumpăr un bmw x5, full, că vezi, doamne, nu mi-l asigură nimeni, că nu am experiență, este adevărat?
Sau măcar prezentați-mi si mie niste mașini, ce credeți că mi-ar folosi, si ar fi fiabile, dar nu din astea mici cu două uși, ceva gen volskwagen passat, sau X5
, ceva ce știți că mi-ar asigura ei mașina cu siguranță, vă mulțumesc!
Astept răspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Mircea049202 a răspuns:

Iti poti lua ce mașina vrei înmatriculata in Romania, numai ca o sa plătești destul de mult asigurarea. Părerea mea, lasa X5'u, lasa'ti si niste € deoparte și orienteaza'te la un Audi A4 2.0 TDI 2008-2012, mașina fiabila, și nu te faci de ras cu ea! Noroc!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In Romania nu exista "nu ma asigura nimeni" si nici nu le pasa de varsta. Platesti mai mult cu cat esti mai tanar si asta e