| anonimbuc21 a întrebat:

Va salut. As avea nevoie de niste sfaturi in legatura cu cim-ul masinii. Am ramas fara claxon, am martorul airbag aprins si nu merg comenzile pe volan si am inteles ca am acea spirala rupta. Daca inlocuiesc acel cim (pe acelasi cod) trebuie resetat ceva din tester sau doar montat si functioneaza?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu toate ca lucrez (pe bani) in OP-COM, habar n-am in ce conditii se inlocuieste CIM-ul.
Eu cand am avut probleme electronice am trimis intotdeauna piesele originale la reparat, nu m-am complicat cu gunoaie din dezmembrari, ca toate au aceleasi probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reset cu tester.