| Danutzuuuuuuuuuuuuuu a întrebat:

Va salut! As dori sa-mi cumpar un automobil Alfa Romeo 159 cu motorizarea 1.9 JTDm si anul de fabricatie undeva in 2007 sa zicem. Daca imi puteti oferi cateva detalii despre aceasta masina as fi recunoscator. Tin sa mentionez ca as dori si alte pareri despre alte motorizari. Va multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Https://aproapemasini.com/2019/11/20/pareri-alfa-romeo-159-2006-2011/
Ai aici un review detaliat. Sincer dintre toate motorizarile as merge pe cel 1.9 diesel de 120cp. E pus si opel si din cate am inteles e cel mai fiabil dintre toate (evita pe cel de 150cp).

| Danutzuuuuuuuuuuuuuu explică (pentru ClaudiuM1997):

Mersi frumos! Funda e a ta, nu neaparat ca ești singurul care mi-a răspuns, dar e chiar vast link-ul pe care mi l-ai trimis.

1 răspuns: