| Simpatic a întrebat:

Va salut, imi poate recomanda cineva o camera video sport pe care sa o folosesc pe post de DVR (Camera video masina)? Nu de alta dar nu mai am loc pe parbriz si nu de la cruciulite cum pun unii. ci pentru ca am un detector profi.
Pe de alta parte nici nu as vrea sa ma mai complic cu cabluri, asa ca daca stiti o camera de aceasta sport care sa filmeze in full hd 1080p60 rog sa-mi spuneti, buget maxim 1000 de lei pentru asa ceva.
Nu ma deranjeaza ca o iau in casa si o incarc de fiecare data, ma intereseaza unde as putea sa o montez ca si suport si cat de bine cuprinde imaginea (video) din exteriorul masinii, adica cat de mult se apropie de un DVR auto.

3 răspunsuri:
| ReZiSTorr a răspuns:

Un go pro cu ventuze ar fi perfect.Sau daca nu dispui de acest buget, gasesti tot ceva asemanator unui go pro dar de calitate mai scazuta, la bani mai putini

| Simpatic explică (pentru ReZiSTorr):

Go pro cunosc, in schimb gama de varf depaseste 2000-3000 lei
Cred ca am sa caut DVR pana la urma.

| Mad1 a răspuns:

Go pro 4