| anonim_4396 a întrebat:

VA salut, intentionez sa dau la scoala de soferii pentru categoria a1 doresc cat mai multe detalii posibile (in ce consta examenul traseul, si cam cat m-ar costa, etc)Multumesc

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Nu e traseu, e poligon.traseu e la A.costa scoala 500 ron.cobori scuterul de pe cric, il impingi 5 metri, il pornesti, mergi drept pana la jaloane, faci 3 opturi pe stanga, 3 pe dreapta, mergi 50 metri cu mana stanga intinsa, drept semnalizare, opresti la linie-stop.si asta-i tot.il pui pe cric si mergi la politai.

| Koss01 a răspuns (pentru viotedy):

Si nu este o proba scrisa?

| viotedy a răspuns (pentru Koss01):

Bineinteles.sala e la fel si laA, A1, B....am crezut ca stii de aia am sarit.

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

A..pana la opturi ocolesti cateva jaloane, adica mergi printre ele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merci mult de raspunsuri, daca cineva are ceva de adugat e binevenit