| GeorgeMihai a întrebat:

In ce consta traseul auto (examenul final)?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Conduci masina pe un anumit traseu din oras.Sa vada examinatorul ce ai invatat si cum te comporti in trafic.Greu de inteles?

suntserios
| suntserios a răspuns:

In ce vrea examinatorul.

| vadic9901 a răspuns:

Acesta este examenul final la scoala auto care consta in conducerea unei masini adevarate pe un traseu adevarat iar o persoana va observa daca ai insusit tot ce trebuie la lectiile pe care leai avut iar la urma iti va da permisul de conducere doar daca persoana cu care ai fost in masina va socoti ca esti gata

| robertrobby96 a răspuns:

Conduci cu politistul in dreapta pe o durata de cel mult 30 de minute in care te pune sa faci diferite manevre. El iti va nota greselile, iar daca depasesti 21 de puncte de penalizare atunci vei fi declarat respins si va trebui sa susti din nou examenul scris inainte de a da proba practica din nou