| d1nu a întrebat:

Vand Opel Astra H 1. 7 CDTI, an 2006, 101 CP, nu a fost niciodata lovita / avariata, sunt unic proprietar, am cumparat- o din Germania. Vehicul de nefumator, nu a avut accidente anterioare... reparatii necesare, au fost facute, dar normale, care trebuie la orice masina... accesorii : AIRBAG, aer conditionat, inchidere centralizata, servo- directie, CD PLAYER, geamuri electrice, volan reglabil, deschidere din telecomanda, pilot automat, ESP,... etc. detalii la telefon : 0237258562 / 0761676359

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Incearca pe okazii, pe forumul opel, pe mobile, pe mercador, pe autovit dar este cu plata pe autovit, si sunt multe alte siteuri de specialitate, aici ai sanse 0 sa o vinzi!