| kevin9 a întrebat:

Voi ce masina preferati...

Range Rover Sport HSE 2010
SAU
BMW Seria 3 2010?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Imi plac masinile mari, dar Range parca e prea de tot.
As alege un seria 3, dar numai in cazul asta.

| Wr3nch a răspuns:

Ideal nu as cumpara o masina din 2010 doar pentru ca pare scumpa dar Range-ul arata mai bine.

| kevin9 explică (pentru Wr3nch):

Nu e de parut intr-un anumit mod, e o simpla intrebare...Care o preferi si daca ai putea contrinua si cu ''de ce'', ar fi super.

| Wr3nch a răspuns (pentru kevin9):

Mie personal imi place mult mai mult aspectul fata de M3. Plus ca un SUV deci toata lumea sta comod si daca lasi scaunele din fata un pic pe sptate. Dotarile is festul e faine si o poti arde si pe teren mai accidentat fara probleme pentru ca e 4x4.

| kevin9 explică (pentru Wr3nch):

Spuneam de seria 3 normala nu m-am dus asa departe la M3, da oricum si oarecum sunt de aceiasi parere cu tine.

| andiceasu95 a răspuns:

Range rover