| theROOcKsTArr a întrebat:

Volkswagen Touareg sau Mercedes Glk sau Mercedes E class? Precizez ca vreau cuplu de camion si confort.

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca vrei o parere personala eu zic sa te orientezi spre Toyota Landr Cruiser V8 4.5 diesel este cea mai tare masini atat la confort cat si la cuplu din clasa ei. Daca vrei neaparat unul din modelele specificate de tine alege Touareg: Intretinere ieftina, consum mai mic decat la restul exceptand E Class care face parte din alta clasa de masini si depinde motorizarea oricum, suspensie reglabila, diferential central si mai ales suporta multe modificari ceea ce la Mercedes nu prea exista decat la G class ca sa il faci off roader... in rest Mercedesurile nu sunt masini tunabile!

regis
| regis a răspuns:

Pai daca vrei cuplu de camion si confort, ia-ti un Actros cu toate optiunile de confort...

regis
| regis a răspuns:

@FurtunaDiesel - tocmai i-ai facut biciclisti pe cei de la Lorinser...

| AndreiC a răspuns:

Judecand dupa intrebarile pe care le-ai mai pus, eu am impresia ca intrebi numai sa te afli in treaba... In fine, camion + confort= GLK. Dar atentie! Nu mai polua cu intrebari fara rost ca poate unii oameni chiar au nevoie de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Precizezi pe dracu'! Habar n-ai pe ce lume traiesti, dar ostracizezi lumea cu intrebari tampite. Ba, cumpara-ti un Mack Bulldog sau un Kenworth T600, si lasa lumea-n pace!

| gatablog a răspuns:

Eu aleg touaregul, la confort probabil mercedes sta mai bine, dar la versatilitate Touaregul da lovitura.