| ȚuȚu7373 a întrebat:

Ce masina credeti ca ar merge pe traseul Bucuresti- Baile Boghisi, un Mercedes S Class, VW Touareg? Va rog, am vazut ca sunt vreo 580km si vreau un raspuns concret. FUNDAAA

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa te dai mare cu masinile lui taticul? sau care e rostul intrebarii?

| corbulalbrosu a răspuns:

Statiunea si baile termale de la Boghis se afla la 4, 5 km de drumul national, accesul pana la bai se face pe o sosea asfaltata, deci poti ajunge cu orice mijloc de locomotie (incepand cu bicicleta pana la transportor blindat).De asemenea distanta de parcurs nu are absolut nicio semnificatie nici ca timp, nici ca distanta, deoarece pe soselele noastre din Romania, viteza de deplasare este aceeasi si pentru o Dacia1300 sau un Mercedes S classe. Destindere placuta.

| K0sti a răspuns:

Logan!

| ȚuȚu7373 explică:

Nu am spus sa va bateti joc de mine...