| Sofer a întrebat:

Volvo s40 2004-2012
2.0d 136 cp sau 2.0d 177 cp?
Cât de fiabila este? Cât costa o revizie? Distribuția e pe lanț sau curea?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Tot mai bine e sa ramai calator cu autobuzul, poti face economii financiare. O masina daca nu o cumperi noua e bataie de joc, altul a stricato ca sa ii dai bani apoi suporti alte reparatii. Daca stateam in RO cu un salariu sub 1000€ nici nu m-as gandi sa am masina, in caz de o reparatie majora nu as avea bani, carpeli nu imi convine sa fac la masina, multe masini sant naspa daca nici placere nu ai pentru o masina care o conduci ce rost are sa ai una? Stiu ca e nevoie de asa ceva dar trebuie un salariu bun si o masina noua direct

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Caută grup de posesori pe Facebook, și pune întrebările acolo.
Aici găsești cel mult câțiva care să îți recomande vw tdi laughing

| Sofer explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Ma doare capul de atâtea vw tdi.

| AIexicaa2020 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Ce teapa ti-ai mai luat cu cazanul tau din 92.Nici acum nu ti-a trecut.
rolling on the floor
Te-ai suparat ca un copil pe grupul VAG doar pentru ca ai fost prost cand ai cumparat-o.
Dar ai facut marele pas de la Dacia 1300 la VW.
Daca te -ai fi priceput cat de cat si la mecanica nu doar sa umpli gauri cu ziare si chit ai fi evitat teapa.
Oricum nu ai bani de un Passsat nou nici daca puneti bani toate neamurile.

Răspuns utilizator avertizat