| MrDrx a întrebat:

Vreau auto, spuneti-mi o idee ce sa imi cumpar. Buget 5500€.

4 răspunsuri:
| marinaru777 a răspuns:

Eu as merge pe skoda octavia si nu cumpara masina de toti banii disponibili cel putin 500 euro sa mai ai pentru verificari, piese ce trebuie inlocuite, asigurare etc bani se gasesc mereu de investit in masina e ca o rata la banca

| Adi88 a răspuns:

Depinde pentru ce vrei mai mult : pentru oras, pentru in afara, motorizare mai mare sau mai mica, diesel sau benzina etc.

| Calin_Andrei_1997_PKn6 a răspuns:

Pai auto e si camionul. Da si tu niste detalii. Ce caroserie, ce capacitate cilindrica vrei, preferinte de dotari, ani, culoare, cam ce ti-ai dori si poate putem sa te ajutam.