| Razvan_8265 a întrebat:

Vreau masina golf 5 sau fiat stilo >?

8 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Golf 5 e o masina super tare, consumul putin cam mare dar are o motorizare exceptionale si DSG-ul extraordinar.

| mgtow a răspuns:

Golfu, daca e fiat alege fiat puntowinking

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Am Golf 4, sunt multumit, foarte ok masina. Golf iti recomand.
Insa stiu ca motoarele fiat diesel sunt in mare parte "fara moarte".
La Golf nu am avut de asemenea nicio problema pana la 75000km cat are acum.

| ghibaflo a răspuns:

Golf 5

| trustbogdan a răspuns:

Golf 5 cu siguranta

| Doddel a răspuns:

Ti-as recomanda Golf 5.

| n13 a răspuns:

Salut eu sunt posesor de Stilo in 3 usi 18 16v. eu iti zic sa nu te iei dupa gura targului. ia o poza de golf4 si una de stilo cupe ...iti veai da seama care arata mai bine. la putere si dotari iar iti vei da seama. si inca ceva. daca te uiti pe net in ultimi 100 de ani fiat a scos 12 masini care au ajuns masinile anului germani doar 4...

| florin_3777 a răspuns:

Sigur golf 5