| Shadow136o a întrebat:

Vreau păreri pro și contra despre SUZUKI GS500. Care este diferența dintre varianta E și F în afara de carenaj? Kawasaki ER5 este mai bun decât GS500? Ceva păreri și despre ER5? Legat de toba sport, ce tobe recomandati la GS500? Ceva sa se audă tare și rateuri multe și demențiale.

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Dupa varsta pe care o are modelul, oricum nu mai conteaza diferentele pentru ca in atatia ani s-a modificat atatea incat nici nu stii cum a fost original.
Ceva cu rateuri dementiale? Ai bani de dat sau borcane in cap de incasat? Motorul reglat bine si cu o toba legala merge lin si ok si nu are de ce sa dea rateuri.