| Palade_Danyel_1977 a întrebat:

Vreau sa achiziționez o masina bugetul meu variază între 5000-6000 de euro ce imi recomandați?

3 răspunsuri:
| nicusor222 a răspuns:

Eu recomand Ford.
E o masina bine inchegata si consumuri destul de bine.
Eu am un Focus MK3 motor de 1.6 motorina, trage de rupe si am consum de 4.
Arata destul de bine si Mondeo e o clasa frumoasa de masini, care la drum si felul cum arata, te indragostesti de ea.
Si la pretul asta, iei o masina super tare. Daca ai intrebari de masina mea te astept si daca te intereseaza. UN AN NOU FERICIT SA AI!

| Veninul a răspuns:

Eu recomand audi a6 2.7 tdi

| xSatan a răspuns:

Vw Passat b6.