| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpar o masina in valoare de 1500 euro, ce bani mai trebuie sa mai dau pentru taxe vanzare cumparare si altele? Nu e nimeni din familia mea cu masina si nu stiu cum se procedeaza.

3 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Nu cumperi masina de 1500€. Iti risti viata ta, si a altora.

| vexaystaff a răspuns:

Pai acum depinde daca masina are numere provizorii sau din alt stat daca vrei sa o imatriculezi pe numele tau sau sa umbli cu contract de comodat, asigurarea care depinde de cilindri masini si de vechimea ta ca sofer, fi mai explicit?

| NoOne18 a răspuns (pentru vexaystaff):

E din acelasi oras ca si mine si e inmatriculat ro