| Myhay94 a întrebat:

Vreau sa cumpar un Fiat marea weekend 16 valve motor 1.6 an 1997 si m-ar interesa cateva pareri e buna masina?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce pareri sa avem despre o masina veche de 17 ani? e la noroc indiferent de marca

| neutrino a răspuns:

Modelul imi place, dar ca orice masina veche, conteaza in primul rand conditiile in care a functionat pana acum, dar si pretul.

| shannygelu a răspuns:

Detin aceasta masina sunt multumit de ea ieri mi s-a rupt cureaua de distributie sper sa nu fi indoit supapele si chiloasa am sa vad azi deci daca iei masina asta ai sa fi multumit de ea dar schimba prima data curele la ea sa nu patesti ca mine

| georgetzop a răspuns:

E Fiat si cu asta am spus tot, bafta

| Musat_Daniel_Ionutz_1997 a răspuns:

Masina e foarte buna dar trebuie sa o verifici cand o cumperi de rugina