| Myhay94 a întrebat:

Ce ati alege Dacia super nova am 2001 motor 1.4 sau fiat marea weekend 1.6 16 v 1997? Vreau sa raspunda doar cine cunoaste..

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Niciuna din cele doua. Decat cu conditia sa fie model mai nou.

| Eclipse a răspuns:

Dacia super nova, are unchiul meu si-a cumparat-o de la second acum 1 an, si deja a bagat destui bani in ea, dar degeaba. Fiat-ul mi se pare ok, dar incearca sa cauti un fiat mai nou, 2009-2010. Gasesti la preturi acceptabile.

| Myhay94 explică (pentru Eclipse):

10000e gasesti.

| Eclipse a răspuns (pentru Myhay94):

Vezi aici, http://www.mobile.de/ro/

| Bobes_Ion_1989 a răspuns:

Fiat e mult mai bun decat dacia(am firma de dezmembrari)(bobes din Brasov)

| Floris96 a răspuns:

Fiat! Logic nu mai te gandi...