| Wenny10 a întrebat:

Vreau sa cumpar un moto-cross ieftin si bun, undeva in jur de 1000E. Poate fi si fara acte, o cumpar pt camp. Astept pareri.

Răspuns Câştigător
| BitKode a răspuns:

In primul rand te sfatuiesc sa nu iei nimic fara acte, asa incurajezi furtul si nu e deloc ok! In al doilea rand poate te verifica politia si motorul e furat! Atunci dai banii degeaba! Motociclete sunt multe. Poti sa iti iei ceva gen Yamaha DT o gasesti destul de ieftin, husqvarna, honda! Nu ai specificat puterea asa ca nu ma bag sa iti dau modele eu, dar cred ca cea mai buna alegere ar fi Yamha DT 125, ieftina, piese multe e destul de ok!