| alexro13 a întrebat:

Daca maine dau sala pentru permis (b) peste cate zile voi da examenul la traseu ? va multumesc

13 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Cand te programeaza aia.

depinde din ce oras esti, in Bucuresti poate dura si o luna.

| Ykuzo a răspuns:

Din câte ştiu, poţi da oraşul peste câteva ore după ce ai trecut sala. Acum depinde, poţi da când vrei tu. Termenul maxim cred că era 1 lună.
Dar sunt curios de ce nu ai întrebat instructorul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traseul il faci cand vrei tu laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Sabin91 a răspuns:

Dupa ce ai luat sala depinde cand vrei tu sa dai examenul la traseu. Vorbeste cu instructorul.Baftawinking!

| AlexandraEpureanu a răspuns:

Depinde cum te programezi (nu este o data fixa), insa in principiu undeva intre 1 si 4 saptamani.

| Vladimir99 a răspuns:

Cred ca depinde de cat de incarcat e programul examinatorilor. Eu l-am dat abia dupa doua saptamani dupa ce am dat sala. Si instructorul meu mi-a spus ca motivul este acela ca sunt foarte multi care sunt programati...

| iulian91 a răspuns:

Eu am dat a 2a zi dupa sala.dar poti sa il amani pana strangi bani de spaga.ia tu sala intai!

| mgtow a răspuns (pentru iulian91):

Cine da spaga inseamna ca nu e bazat pe el/ea la examenul practic asa ca omul daca stie sa conduca bine ia din prima fara spaga.

| loko1992 a răspuns (pentru iulian91):

Sa stii ca ai dreptate de obicei a 2 zi esti programat la traseu... la mine a durat undeva la 2 saptamani laughing

| Lumydee a răspuns:

Cand ai fost la politie, te-ai programat la proba practica (pe fisa de scolarizare este trecuta data la care esti programat). Succes!

| Alina_Mihaela_Smarandache_1994 a răspuns:

In primul rand trebuie sa te duci la politie sa faci programare pentru traseu. De obicei te programeaza peste 1 saptamana. Apoi dai sala inaintea examenului de traseu. Daca nu iei sala, astepti 15 zile, iar a 16-a zi te duci si faci iar programare la traseu...multa baftawinking

| Gz_Angelica_1962 a răspuns:

Daca intr-o saptamana dau sala pentru permisB, peste cat timp pot da examenul la traseu?