| AlexMAV a întrebat:

Vreau sa fac un CD cu muzica. Muzica vreau sa fie trak, ci nu in format mp3 ca vreau sa pun la masina. Toate melodiile ce le am in pc sunt in format mp3. Cum fac sa fie trak? Sau se fac automat cand le fac cu Nero? Si daca vreti imi dati un link cum se fac cd-uri cu nero? Ca nu mai tin minte cum.
FUNDA!

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cand faci cd-ul cu Nero, selectezi "Audio CD". Ar trebui sa-ti incapa doar in jur de 20 de melodii, si o sa-ti apara acolo in partea de jos, cat e ocupat din CD, in minute.
Melodiile din pc sunt mp3, dar cand le bagi in Nero, le scrie in format track pe cd.