| dasaasdadas a întrebat:

Vreau sa imi deschid in viitorul apropiat un atelier auto (Electrica, mecanica auto). Intrebarea este daca este profitabil sau nu? ..Lucrari de calitate si punctualitate! fundita

2 răspunsuri:
| ginoeugen23 a răspuns:

E destul de profitabl. dar conteaza foarte mult calitatealucrarii si garantia pe care o dai si o sa treaca cel putin un an pana o sa scoti profit...

| Stonely a răspuns:

Da este profitabil.Ar fi bine sa te axezi pe partea electrica ca acum masinile sau modernizat si mai toata lumea vine sa si le repare sa ii ajusteze softu