| asdaasd a întrebat:

Vreau sa imi deschid un atelier auto, ce fel de atelier auto credeti ca merge cel mai bine in vremurile astea(electrica auto, mecanica auto, tinichigerie autoo )?

Răspuns Câştigător
| alexhdd a răspuns:

Eu as merge pe partea cu electrica, dupa parerea mea se castiga cel mai bine, nu ai nevoie de foarte multe unelte scumpe ce ar fi cel mai scump ar fi tester.

2 răspunsuri:
| SirOne a răspuns:

Tinichigerie iti spun eu am un prieten care si-a deschis de curand un atelier de 1luna si se lucreaza la foc continu.

| Campers a răspuns:

Tinichigerie cred ca merge ..alege ce iti place tie cel mai tare sa faci!