| jeorgel a întrebat:

Vreau sa-mi achizitionez o motocicleta/scuter. Bugetul este cam restrans... in jur de 1000 Lei. Cam ce as putea gasi? Ce sa cumpar? Ceva sfaturi?

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Doar daca ai pe cineva in Italia sa-ti trimita unul pe acolo gaseste si la 200 euro mai vechi normal, dar cauta si pe net poate, poate.dar ai permis macar?

| viotedy a răspuns:

Cam prea restrans.chiar daca gasesti ceva e foarte posibil sa fie furat -sa-l dea sa scape de el-sau foarte uzat.si apoi RAR-ul si inscrierea lui costa pe putin 500 lei- asta daca are actele de provenienta in regula.

| KaPy2 a răspuns:

De unde ești?
Poate facem treaba amundoi