| remus a întrebat:

Vreau sa-mi achizitionez un atv care sa supoarte o greutate pana in 150kg, ce puteti sa-mi recomandati si la ce pret? va rog pe cei cunoscatori.

Răspuns Câştigător
| vladut11 a răspuns:

Piaggio Liberty 125 cc inregistrat pe 49 la primaria locala

http://moto-atv-scutere.anunturi-auto.4tuning.ro/......62045.html
Eu am acest model de scuter sa stii ca nu se plange de greutate iti garantez 100% poate consumul o sa fie undeva intre 2, 5 - 3, 5 litri asta depinde de cum il calci dar eu zic ca merita...

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde ce buget ai si la ce il folosesti. Daca vrei ceva sa suporte greutati mari si o sarcina mare te poti orienta spreun Arctic Cat 700 TRV Diesel. Daca vrei ceva doar sa suporte 150 kg te poti uita la orice ATV mai putin cele facute in China. Te sfatuiesc sa alegi ceva Japonez sau American!

| vladut11 a răspuns:

Atv-ul eu zic ca nu-si merita banii...
bine asta doar daca nu ai ce face cu ei...

| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Orice atv suporta 150 kg. daca-ti place asta [IMG]http://i1217.photobucket.com/albums/dd395/boccobv/DSC01873.jpg[/IMG] cauta-ma

| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

"daca-ti" (graba astatongue)