| Skilline2012 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un bamveu dala' cu 7 viteze (6 de dat inapoi si 1 de mers la stanga). Cam cat costa?
P.S.: sa fie cu nitro, cu de toate, cu 5 usi (4 laterale una la capota), sa aiba 4 roti, toba de esapament, geamuri, tot tacamu'.

Am o bicicleta si vreau la schimb.

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu ketchup, sau mustar? rolling on the floor
Vezi ca alea cu usa la capota nu au 5 stele iN_CAP, si toba de esapament vine cu catalizator si ala e da' fraieri sad

| Sofer a răspuns:

Un porc la schimb pe bicicleta nu vrei?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Ti-l dau eu pe 2 kile de cartofi sau 1 kil de ulei. N-am ce face cu bicicleta ta. Prezinta-mi o oferta mai buna si discutam.

| Mihai1810 a răspuns:

Despre ce vorbesti?

| Skilline2012 explică (pentru Mihai1810):

Despre banveu.

| Mihai1810 a răspuns (pentru Skilline2012):

Ce e aia "banveu"?

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Du-te dar ia si nebunii cu tine, mergi bine, te apropii de Koreea de Nord, mai ai cateva luni si esti la destinatie!

| soryn1994 a răspuns:

Vrei si "jamuri" cu folie?laughing

| Ganea_Ionut_1997 a răspuns:

happy cee tare happy happy happy