| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti parerea voastra. Tinand cont ca sunt fatalaughingvreau sa-mi cumpar o masina la 2000-3500-4000 euro nu neaprat inmatriculata...si pe bulgari.Gustruile mele sunt bmw pisicuta, calibra, in general masinile sport si de putere le ador sunt maniaca de asa cevalaughingce masina imi recomandati sa se incadreze in conditiile astea

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Opel corsa

| TotEu_8405 a răspuns:

Lasa pisicile ca sunt pe toate drumurile
Cumpara-ti un urstongue

| Tiberius a răspuns:

Poate ne ajuta astia cu taxa.

| nonny50 a răspuns:

Ia-ti un Opel Tigra.nu i puternica, dar e sport...prea sport laughinglaughing fa i si un tuning si "esti cea mai tare din parcare" laughing

| ionut6715 a răspuns:

Un bnw e bun dar si buzunaru trebuie bun la consum la o fata cred ca iar sta bine itrun porse sau audi tt dar fiecare cu gustul lui

| totolino a răspuns:

Incearca o pisicuta happy, un 320i dupa 99, e si eleganta dar si te baga in scaun happy

| quintron a răspuns:

Trotineta ar fi indicata pentru tine mai ales ca esti maniaca! stai acasa si joaca NFS la pc

| Sofer a răspuns:

Bmw e46 320d 150cp mai tanar la anii si frumos care se potriveste foarte bine pentru o fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja mor cand va la fiecare colt de strada cate un BMW obosit si ruginit fara ITP. Ce naiba, nu exista si alte masini in afara de BMW? Macar daca vreti BMW, puneti mana si munciti si luati-va un model noi, nu o conserva obosita si tarata un milion de kilometrii.
Daca tot vreti o masina ieftina, exista si altele: Suzuki Samurai, VW Golf II GTI, Opel Tigra, Ford Probe, citroen Saxo VTS, Fiat Barchetta etc etc...
Va ajung exemplele?

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Skoda Octavia!
Ultimul model s.
E o masina perfecta!

| ramsesbaraka a răspuns:

Am un Wolksvagen Golf, 1600 cmc., an 1998, inmatriculat in Italia cu acte in regula, impecabil, iti mai si raman multi bani, daca esti interesata uite email-ul meu, ramsesbaraka@yahoo.com