| DangerF a întrebat:

Vreau si eu o recomandare de motocicleta de a1 dar nu ca Honda CBR 125. Mi se pare ca are rezervorul mic. Nu ma refer la capacitate ma refer la forma. Nu stiu daca intelegeti la ce ma refer. Nu vreau ceva foarte scump pentru ca oricum o sa o schimb peste 2 ani. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Marcu_Stefan_2001 a răspuns:

Te poți uita ori la ceva choppere dacă vrei, cum ar fi kymco, honda rebel, cam astea... Găsești pe olx destul de multe și ieftine...
Dacă vrei ceva practic te poți uita la un piaggio hexagon 125... Dar doar dacă găsești unul îngrijit...
Acuma depinde în ce preț vrei sa se încadreze...