| RaVuL a întrebat:

Vreau si eu sa achizitionez folie fumurie pentru stopuri la un audi a4 din 96/97 unde gasesc pentru modelul asta?

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

La orice magazin de piese auto, singura problema este ca sunt ilegale si de fiecare data cand te opreste garcea trebuie sa sari cu 20-30 de lei spaguta.

Acele stopuri pot fi omologate doar la masinile cu tehnologie led, si doar daca dai banu, cei de la rar fara vesnica spaga nu ti le vor omologa!

| The1smartiest a răspuns:

In targ la vitan! daca esti in Bucuresti ..sau de la orice magazin care are folie de geam..eu de aia mi am pus pe stopuri! bafta.

| alexandruXxXL88 a răspuns:

Buna in decret scrie asa ca nu ai voie sa lipesti folie pe parbriz doar la servisurile autorizate happy daca nu ai sigla RAR ai problema cu politia

| Mdl_Madalin'u_1996 a răspuns:

Folia nu-i o solutie vopsestele mai bine.