| TimoTimo a întrebat:

Vreau si eu urgent un manual de utilizare (.pdf) pentru GPS 7" Navo 7024A 2G/3G DVR BT Android in limba romana!

Funda!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Http://g-p-s.ro/index.php/magazin/gps-7-inch/gps-7-navo-7024a-dvr-detail
Cred ca pagina asta ai gasit-o si tu si probabil ai observat ca nu exista manual, la sectiunea Suport, pentru modelul tau. In descrierea produsului apar si softurile Android compatibile pe care le poti instala pe aparat si poate gasesti la ele instructiuni de utilizare, ca sa stii cum sa folosesti programele respective. Sigur sunt tutoriale in engleza, dar, cu putin noroc, poate le poti gasi si in limba romana. Vezi aplicatiile compatibile de pe pagina!