| Albu_Cristian_1956 a întrebat:

Un manual de utilizare in limba romana pentru Doctor Sound Deluxe 2

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

În italiană/engleză/franceză şi-l traduci ( eventual cu Google translate, ori cu alte programe de traducere ) :
http://rostc.dmc.it/istruzioni/I292188_ITA_ENG.pdf

| Albu_Cristian_1956 explică (pentru bursuc001):

Multumesc, dar am gasit undeva un manual in romana si ca prostul nu- l-am salvat in calculator, iar acum am nevoie de unul pentru ca nu pot sa-mi salvez muzica de pe niste casete pe usb-ul acestui aparat...

| bursuc001 a răspuns (pentru Albu_Cristian_1956):

Cu plăcere!

Am căutat şi eu când ţi-am răspuns, dar NU am găsit manual în română.

Toate cele bune.