| gtr2rr3 a întrebat:

Vw Passat CC(2008) sau Vw Golf7(2013). Pe care o alegeti si de ce? Comparati la interior, exterior, performante, siguranta, dotarii(care are mai multe), fiabilitate. Multumesc! FUNDA.

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Intre coteata aia de golf sau o barca precum CC...ai termen de comparatie? spatiu, lux, optiuni, perfomanta tot are barca. pe drumuri lungi barca e comfortabila, golful e ca o coteata. e inghesuita. fiabilitate nu ai ce comenta, ambele vw. performante? presupun motor 2.0 diesel, e bun. dotari la o masina sh >>>> masina noua la acelasi pret. mereu. siguranta? eh, barca. intre o masina ca golful (polo, fiesta, corsa si genul asta de masinute) sau barci precum CC (octavia, passat, C klasse, seria 3, etc) mereu as alege barca. mereu. (bine, intre passat din 1991 si golf 2013 nu poti compara, dar la anii aia de care zici tu: mereu barca)

| awspam a răspuns:

Niciunu si mai ales pentru ca ccuri au in special romani, ce ai>? golf 4, eeeeee al meu e 5 fohhhh,, deci orice masina e buna dar vvuri nu mi am dorit niciodata

| awspam a răspuns (pentru awspam):

Ca motoare is bune, dar daca e asa si volvo au motoare bune bmw iar, dar jegurile alea golf, mlea, mai bune audi atunci decat VV