| 123andrei a întrebat:

VW Touareg 2007 sau Mercedes-Benz ML 350 2007? Care ati alege si de ce?

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu m-am obisnuit cu Mercedesul si nu-l schimb cu nimic.

| Sofer a răspuns:

As alege Vw Touareg.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu ai cum sa compari Mercedes cu vw. E ca si cum ai compara Dacia cu vw.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand cei de la Mercedes faceau masini cei de la VW faceau carucioare pentru butelii de aragaz.

| Florian20405 a răspuns:

Sincer? As alege cu cea mai mare incredere Touaregu.
Cu ambele masini vei avea probeleme daca nu stii sa mergi cu ele, dar touareg mie unu mi se pare mai fain si ca design si ca toate.Acum depinde ce-ti place tie, nu ne intreba pe noi, alegi ce vrei tu, eu doar mi-am spus parerea
bafta!

| VOLVO4LIFE a răspuns:

Mai bine te-ai orienta spre un volvo xc60 sau xc90.

| alinike2 a răspuns:

Mai pui putin si-ti cumper un Rover. Si e cel mai tare

| 123andrei explică:

Sincer ma bate gandul sa imi iau un Touareg ....Am inchiriat cateva masini de la o firma si touareg-ul sa comportat frumos si la drum intins si in oras + ca arata bine, adica mie imi place mult si interiorul si exteriorul la aceasta masina.

| 123andrei explică:

Mi-am luat un vw passat cc R line 2012 si sunt foarte multumit de aceasta masina!