| Wooddy a întrebat:

1. dati-mi si mie idei cum sa-mi aranjez parul la scoala. FUNDA

Răspuns Câştigător
| biuuu a răspuns:

Tu ai un par minunat si il poti lasa asa.sau eventual ti-l mai intinzi

5 răspunsuri:
| beatrice_2339 a răspuns:

Cateva idei ar fi:
1.Ti`l poti prinde simplu intr-o coada de cal la spate(desi cred ca te`ai saturat de ea)
2.Iti poti face un coc sus sau unul mai jos.
3.Cozi impletite
3.Cozi obinuite
4.o coada sus
5.o coada si putin par lasat
6.par desprins si bentita(bentitele le poti schimba sa para altfel)
7.o codite mici impletite in fata
8.Iti poti face parul cret (si nu cu placa ca sa ti`l arzi.iti poti face seara codite iar dimineata va si cret cretlove struckx`)
9. Poti sa iti rasucesti cateva suvite in fata
10.o coada joc intr-o parte
Cam atatea idei mi-au venit
Funditaaa`?love struckx`

| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Daca ai parul lung poti face asa:
1)ty`l indrepty cu placa dk ai dk nu ai il lasy asa
2)si iti pui un trandafir rosu sau roz ca am incercat si yoo si se vede super
dk ai parul pana la umeri poti face asa:
1)iti pui o clamuta mik roz pe o parte. sper ca te-am ajutat

| NightQueen_3013 a răspuns:

Il indrepti cu placa.hee hee

| Diana_6484 a răspuns:

Fal cu placaoh go on